Program her

Neděle 23. 6. 2013

oddoprogrammísto konání
10.00 12.00 příjezd sportovců Uherské Hradiště
10.00 12.00 akreditace Sportovní hala Uherské Hradiště
13.00 15.00 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ Městský fotbalový stadion Uherské Hradiště
15.00 19.00 Ubytování účastníků Hotely, Penziony, Ubytovny, DM – rozpis v průvodci

Pondělí 24. 6. 2013

oddoprogrammísto konání
9.30 13.00 Atletika Atletický stadion Uherské Hradiště
9.00 18.30 Basketbal – základní část skupina A – sportovní hala na Zeleném Zlín
skupina B – tělocvična SZŠ a VOŠZ Zlín
10.00 13.00 Cyklistika – MTB Cross Country Městský sportovní areál Uherské Hradiště
9.00 19.30 Fotbal skupina A - Staré Město (hřiště Širůch a Rybníček)
skupina B - Sportovní areál Vl. Marečka Zlín - Vršava
9.00 17.00 Házená - dívky Sportovní hala SOŠ Otrokovice – Štěrkoviště
9.00 18.15 Házená - hoši Sportovní hala SPŠ Zlín
8.30 17.30 Kanoistika Ostrožská Nová Ves – jezero Kunovská tabule
9.00 17.00 Nohejbal – soutěž dvojic Otrokovice
13.00 15.30 Orientační běh Zlín, Bartošova čtvrť – sportovní komplex Zelené
15.00 19.00 Plavání – rozplavby, finále Lázně Zlín
8.30 20.00 Tenis – dvouhra, čtyřhra Sportovní areál Vršava
9.00 17.00 Volejbal skupina A - Městská sportovní hala Uherské Hradiště
skupina B - Tělocvična Gymnázia Uherské Hradiště
11.00 14.00 Vzpírání vzpěračská hala Zlín
18.50 20.15 Medailový ceremoniál Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti
20.15 21.20 Doprovodný program Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti

Úterý 25. 6. 2013

oddoprogrammísto konání
9.30 13.00 Atletika Atletický stadion Uherské Hradiště
8.30 18.00 Basketbal – základní část skupina A – sportovní hala na Zeleném Zlín
skupina B – tělocvična SZŠ a VOŠZ Zlín
10.00 13.00 Cyklistika - MTB sprint Staré Město, areál SOŠ a Gymnázia
9.00 19.30 Fotbal skupina A - Staré Město (hřiště Širůch a Rybníček)
skupina B - Sportovní areál Vl. Marečka Zlín – Vršava
9.00 17.35 Házená - dívky Sportovní hala SOŠ Otrokovice – Štěrkoviště
9.00 18.15 Házená - hoši Sportovní hala SPŠ Zlín
9.00 16.30 Kanoistika Ostrožská Nová Ves – jezero Kunovská tabule
9.00 17.00 Nohejbal – soutěž trojic Otrokovice
10.00 13.00 Orientační běh Lázeňské náměstí – Společenský dům, Luhačovice
9.00 13.00 Plavání - rozplavby Lázně Zlín
16.00 19.00 Plavání – finále Lázně Zlín
9.00 13.45 Sportovní střelba Víceúčelová hala Otrokovice
14.45 17.00 Sportovní střelba - finále Víceúčelová hala Otrokovice
9.00 18.00 Stolní tenis - dvouhra Sportovní hala v Hluku
8.30 20.00 Tenis – dvouhra, čtyřhra Sportovní areál Vršava
12.00 14.00 Triatlon areál přírodního koupaliště Štěrkoviště v Otrokovicích
9.00 17.00 Volejbal skupina A - Městská sportovní hala Uherské Hradiště
skupina B - Tělocvična Gymnázia Uherské Hradiště
18.40 20.05 Medailový ceremoniál náměstí Míru ve Zlíně
20.05 21.15 Doprovodný program náměstí Míru ve Zlíně

Středa 26. 6. 2013

oddoprogrammísto konání
9.30 13.00 Atletika Atletický stadion Uherské Hradiště
8.30 14.30 Basketbal – základní část skupina A – sportovní hala na Zeleném Zlín
skupina B – tělocvična SZŠ a VOŠZ Zlín
14.45 18.00 Basketbal – semifinále skupina A i B - sportovní hala na Zeleném Zlín
skupina A i B - tělocvična SZŠ a VOŠZ Zlín
9.00 19.30 Fotbal skupina A - Staré Město (hřiště Širůch a Rybníček)
skupina B - Sportovní areál Vl. Marečka Zlín – Vršava
9.00 16.15 Házená – dívky - finále Sportovní hala SOŠ Otrokovice – Štěrkoviště
9.00 17.00 Házená - hoši Sportovní hala SPŠ Zlín
9.00 13.00 Plavání - rozplavby Lázně Zlín
16.00 19.00 Plavání – finále Lázně Zlín
9.00 13.45 Sportovní střelba Víceúčelová hala Otrokovice
14.45 17.00 Sportovní střelba - finále Víceúčelová hala Otrokovice
9.00 14.00 Stolní tenis – čtyřhra Sportovní hala v Hluku
9.00 14.00 Taneční soutěž Klub kultury Uherské Hradiště
8.30 20.00 Tenis – dvouhra, čtyřhra Sportovní areál Vršava
10.00 15.30 Veslování - finále Ostrožská Nová Ves – jezero Kunovská tabule
9.00 15.30 Volejbal - semifinále Městská sportovní hala Uherské Hradiště
14.00 18.30 Volejbal - finále Městská sportovní hala UH
11.00 14.00 Vzpírání vzpěračská hala Zlín
17.45 20.10 Medailový ceremoniál Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti
20.10 21.20 Doprovodný program Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti

Čtvrtek 27. 6. 2013

oddoprogrammísto konání
9.30 12.30 Atletika Atletický stadion Uherské Hradiště
8.30 13.00 Basketbal – finále skupina A i B - sportovní hala na Zeleném Zlín
skupina A i B - tělocvična SZŠ a VOŠZ Zlín
10.00 14.00 Cyklistika – silniční kritérium Uherské Hradiště, areál bývalých kasáren
9.00 13.00 Fotbal – semifinále Staré Město, hřiště Širůch
13.00 15.30 Fotbal – finále Stadion Miroslava Valenty Uherské Hradiště
9.00 15.45 Házená – hoši - finále Sportovní hala SPŠ Zlín
10.00 13.00 Orientační běh Lanové centrum CVAK, Zlín – Mladcová
8.30 17.00 Tenis – finále - dvouhra, čtyřhra Sportovní areál Vršava
9.00 13.00 Volejbal - finále Městská sportovní hala Uherské Hradiště
16.15 20.00 Medailový ceremoniál Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti
20.00 20.30 SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti
20.30 21.20 Doprovodný program Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti

Pátek 28. 6. 2013

oddoprogrammísto konání
10.00   Odjezd výprav  

Pořadatel

Zlínký kraj

Partneři pořadatele

Statutární Město Zlín Město Otrokovice Město Uherské Hradiště Město Hluk Obec Ostrožská Nová Ves Město Staré Město

Partneři
Českého olympijského týmu

Nemáte povolený FLASH

Partneři akce

Nemáte povolený FLASH